O firmie

Jesteśmy producentami od ponad 25 lat. Nasze wyroby wykonujemy w srebrze oraz złocie i zdobimy najpiękniejszym bursztynem z rejonu Morza Bałtyckiego. Wśród naszej kolekcji możecie Państwo znaleźć zarówno wzory klasyczne jak i nowoczesne. Wykonujemy wiele dzieł na życzenie klienta. Duży wybór, doświadczenie w obróbce bursztynu pozwalają nam spełniać oczekiwania każdego klienta.

Produkujemy biżuterię srebrną z bursztynem: pierścionki, kolczyki, broszki, bransolety, wisiorki, łańcuszki, spinki; produkcja seryjna oraz wysokiej jakości unikaty; wyroby bursztynowe: korale bursztynowe, półfabrykaty - kaboszony (owale, kwadraty, prostokąty), bursztyn w kolorze zielonym, kaboszony podrzeźbiane (kamea, kwiaty, scenki rodzajowe), kulki, serca, sople, łezki, donaty, gwiazdki. Rzeźby i upominki: bursztynowe zwierzęta, statki, figurki. Do tej pory mieliśmy kontakt hurtowy z klientem, lecz teraz chcemy trafić do większej liczby odbiorców dzieląc się naszymi wyrobami oraz naturalnością każdego kamienia. To właśnie tu w Gdańsku, w naszej firmie znajduje się pracownia, gdzie poddawany jest proces całej obróbki.

Jakość usług i produktów jest dla nas bardzo ważnym elementem działalności, dlatego koncentrujemy się na tym by kontaktować się z Państwem za pośrednictwem możliwie jak największej ilości mediów, oraz zbierać Państwa opinie przez jak największą ilość mechanizmów.